|   | 
 Bayrampaşa ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Bayrampaşa ilçesini favorilerinize ekleyin. Bayrampaşa İlçesini Favorilerime Ekle

Bayrampaşa Güncel İnşaat Projeleri

Bayrampaşa İnşaat Projeleri

Bayrampaşa Konut Projeleri konut projeleri
Bayrampaşa Konut Projeleri

İstanbul Bayrampaşa Gayrimenkul Yatırım Analizi Bayrampaşa Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Bayrampaşa’da 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 285oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 79.000 TL seviyesinde olanBayrampaşa satılık konut fiyatları,2008 yılına kadar sürekl...

Bayrampaşa Emlak Haberleri

Bayrampaşa Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Bayrampaşa’daki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Bayrampaşa’daki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Bayrampaşa’daki en yeni konut projeleri

Bayrampaşa’da yaklaşık olarak 16 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Bayrampaşa’daki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Bayrampaşa’daki en yeni ofis projeleri

Bayrampaşa’da yaklaşık olarak 3 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Bayrampaşa’daki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Bayrampaşa’daki en yeni rezidans projeleri

Bayrampaşa’da yaklaşık olarak 5 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Bayrampaşa’daki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer