|   |  Beşiktaş İnşaat Projeleri
 Beşiktaş ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Beşiktaş ilçesini favorilerinize ekleyin. Beşiktaş İlçesini Favorilerime Ekle

Beşiktaş Güncel İnşaat Projeleri

Beşiktaş İnşaat Projeleri

Beşiktaş Konut Projeleri konut projeleri
Beşiktaş Konut Projeleri

İstanbul Avrupa YakasıBeşiktaş Yatırım Analizi Beşiktaş Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Beşiktaş’ta 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 436 oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 202.000 TL seviyesinde olanBeşiktaş satılık konut fiyatları,

Beşiktaş Emlak Haberleri

Aşçıoğlu’ndan Dubai’de yaşama imkanı Emlak
Aşçıoğlu’ndan Dubai’de yaşama imkanı

Aşçıoğlu’nun Deyaar ile geliştirdiği ve Selenium markasını yurtdışına taşıdığı proje “Midtown Selenium by Deyaar” Dubai City’de yükseliyor. 199.000 USD’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan projenin yüzde 25’i satıldı.

Beşiktaş Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Beşiktaş’taki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Beşiktaş’taki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Beşiktaş’taki en yeni konut projeleri

Beşiktaş’ta yaklaşık olarak 54 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Beşiktaş’taki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Beşiktaş’taki en yeni ofis projeleri

Beşiktaş’ta yaklaşık olarak 6 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Beşiktaş’taki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Beşiktaş’taki en yeni rezidans projeleri

Beşiktaş’ta yaklaşık olarak 23 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Beşiktaş’taki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.