|   |  Beşiktaş İnşaat Projeleri
 Beşiktaş ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Beşiktaş ilçesini favorilerinize ekleyin. Beşiktaş İlçesini Favorilerime Ekle

Beşiktaş Güncel İnşaat Projeleri

Beşiktaş İnşaat Projeleri

Beşiktaş Konut Projeleri konut projeleri
Beşiktaş Konut Projeleri

Beşiktaş Gayrimenkul Yatırım Analizi İstanbul Boğazı’nın Rumeli yakasında yer alan Beşiktaş ilçesi batıda Şişli ve Kağıthane, güneybatıda Beyoğlu, kuzeyde Sarıyer ilçeleriyle komşudur. Yüzölçümü 11 kilometrekaredir. Beşiktaş Ulaşım ve Demografik Veriler Beşiktaş’ın merkezi bir ilçe olması nedeniyle, toplu taşıma araçlarıyla ilçeye İstanbul’un her...

Beşiktaş Emlak Haberleri

Beşiktaş Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Beşiktaş’taki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Beşiktaş’taki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Beşiktaş’taki en yeni konut projeleri

Beşiktaş’ta yaklaşık olarak 54 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Beşiktaş’taki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Beşiktaş’taki en yeni ofis projeleri

Beşiktaş’ta yaklaşık olarak 6 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Beşiktaş’taki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Beşiktaş’taki en yeni rezidans projeleri

Beşiktaş’ta yaklaşık olarak 23 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Beşiktaş’taki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.