|   | 
Beşiktaş İlçesini Favorilerime Ekle

Beşiktaş Güncel Ofis Projeleri

Beşiktaş Ofis Projeleri Haritası

Beşiktaş Ofis Projeleri

İstanbul Beşiktaş yeni ofis projelerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Beşiktaş’ta konut üretiminin yanı sıra ofis üretimi de artıyor ve Beşiktaş ofis pazarı büyümesini sürdürüyor. İlçenin genelinde 6’e yakın A sınıfı ofis projesi bulunmaktadır.

Beşiktaş’ta ofis projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Beşiktaş’ta kampanyalı ofis projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, girişimcilerin ve işverenlerin uygun fiyatlarla ofis sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Beşiktaş’ta kiralık ofis fiyatları da, ofisin ilçe merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  İlçenin genelinde ofis kira fiyatlarının artış trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Beşiktaş’taki ofis kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise ulaşımdır.

Beşiktaş’taki ofis projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Beşiktaş Emlak Haberleri

Aşçıoğlu’ndan Dubai’de yaşama imkanı Emlak
Aşçıoğlu’ndan Dubai’de yaşama imkanı

Aşçıoğlu’nun Deyaar ile geliştirdiği ve Selenium markasını yurtdışına taşıdığı proje “Midtown Selenium by Deyaar” Dubai City’de yükseliyor. 199.000 USD’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan projenin yüzde 25’i satıldı.

Beşiktaş Ofis Projeleri

  • 1

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer