|   |   | 
 İstanbul Beşiktaş ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Beşiktaş ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Beşiktaş İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Beşiktaş Güncel Rezidans Projeleri

İstanbul Beşiktaş Rezidans Projeleri Haritası

İstanbul Beşiktaş Rezidans Projeleri

İstanbul Beşiktaş Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Beşiktaş’ta yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Beşiktaş genelinde 23 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Beşiktaş’taki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Beşiktaş rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Beşiktaş’ta kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Beşiktaş’ta kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Beşiktaş genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Beşiktaş’taki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Beşiktaş’taki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

İstanbul Beşiktaş Emlak Haberleri

Yooistanbul'da yaşam başlıyor Emlak
Yooistanbul'da yaşam başlıyor

Say Yapı'nın İstanbul’un tam kalbi Ortaköy'de hayata geçirdiği “yooistanbul” projesinde teslim tarihi yaklaşıyor. Örnek rezidansları ziyarete hazır olan proje, ayrıcalıklı yaşam tarzının en güzel örneğini İstanbul’a sunacak.

İstanbul Beşiktaş Rezidans Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer