|   |  Beykoz İnşaat Projeleri
 Beykoz ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Beykoz ilçesini favorilerinize ekleyin. Beykoz İlçesini Favorilerime Ekle

Beykoz Güncel İnşaat Projeleri

Beykoz İnşaat Projeleri

Beykoz Konut Projeleri konut projeleri
Beykoz Konut Projeleri

İstanbul Beykoz Gayrimenkul Yatırım Analizi Beykoz Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Beykoz’da 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 288 oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 130.000 TL seviyesinde olanBeykoz satılık konut fiyatları,2008 yılına kadar sürekli olarak yüksel...

Beykoz Emlak Haberleri

Beykoz Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Beykoz ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Beykoz’daki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Beykoz’daki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Beykoz’daki en yeni konut projeleri

Beykoz’da yaklaşık olarak 23 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Beykoz’daki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Beykoz’daki en yeni ofis projeleri

Beykoz’da yaklaşık olarak 1 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Beykoz’daki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Beykoz’daki en yeni rezidans projeleri

Beykoz’da yaklaşık olarak 3 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Beykoz’daki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.