|   |   | 
 İstanbul Beykoz ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Beykoz ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Beykoz İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Beykoz Güncel Ofis Projeleri

İstanbul Beykoz Ofis Projeleri Haritası

İstanbul Beykoz Ofis Projeleri

İstanbul Beykoz yeni ofis projelerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Beykoz’da konut üretiminin yanı sıra ofis üretimi de artıyor ve Beykoz ofis pazarı büyümesini sürdürüyor. İlçenin genelinde A sınıfı ofis projesi bulunmamaktadır.

Beykoz’da ofis projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Beykoz’da kampanyalı ofis projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, girişimcilerin ve işverenlerin uygun fiyatlarla ofis sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Beykoz’da kiralık ofis fiyatları da, ofisin ilçe merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  İlçenin genelinde ofis kira fiyatlarının artış trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Beykoz’daki ofis kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise ulaşımdır.

Beykoz’daki ofis projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer