|   | 
Beylikdüzü İlçesini Favorilerime Ekle

Beylikdüzü Güncel Rezidans Projeleri

Beylikdüzü Rezidans Projeleri Haritası

Beylikdüzü Rezidans Projeleri

İstanbul Beylikdüzü Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Beylikdüzü’nde yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Beylikdüzü genelinde 59 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Beylikdüzü’ndeki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Beylikdüzü rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Beylikdüzü’nde kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Beylikdüzü’nde kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Beylikdüzü genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Beylikdüzü’ndeki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Beylikdüzü’ndeki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Beylikdüzü Emlak Haberleri

Babacan Holding’te Peşinatsız Ödeme Kolaylığı Emlak
Babacan Holding’te Peşinatsız Ödeme Kolaylığı

Güvenli ve lüks konut projelerine imza atan Babacan Holding, ev sahibi olmayı kolaylaştıracak kampanyalarına devam ediyor. ‘Babacan Palace’ ve ‘Prime Suites’ projelerinden sıfır peşinatla aylık 1.950 TL taksitle kira öder gibi konut sahibi olanlar aynı zamanda tapularına da hemen kavuşup taşınma fırsatı da buluyor.

Beylikdüzü Rezidans Projeleri

  • 1
  • 2

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer