|   |  Beyoğlu İnşaat Projeleri
 Beyoğlu ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Beyoğlu ilçesini favorilerinize ekleyin. Beyoğlu İlçesini Favorilerime Ekle

Beyoğlu Güncel İnşaat Projeleri

Beyoğlu İnşaat Projeleri

Beyoğlu Konut Projeleri konut projeleri
Beyoğlu Konut Projeleri

İstanbul Avrupa YakasıBeyoğluYatırım Analizi Beyoğlu Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Beyoğlu’nda 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 204 oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 140.000 TL seviyesinde olanBeyoğlu satılık konut fiyatları,

Beyoğlu Emlak Haberleri

Beyoğlu Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Beyoğlu’ndaki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Beyoğlu’ndaki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Beyoğlu’ndaki en yeni konut projeleri

Beyoğlu’nda yaklaşık olarak 15 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Beyoğlu’ndaki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Beyoğlu’ndaki en yeni ofis projeleri

Beyoğlu’nda yaklaşık olarak 5 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Beyoğlu’ndaki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Beyoğlu’ndaki en yeni rezidans projeleri

Beyoğlu’nda yaklaşık olarak 5 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Beyoğlu’ndaki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.