|   |   | 
 İstanbul Beyoğlu ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Beyoğlu ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Beyoğlu İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Beyoğlu Güncel Ofis Projeleri

İstanbul Beyoğlu Ofis Projeleri Haritası

İstanbul Beyoğlu Ofis Projeleri

İstanbul Beyoğlu yeni ofis projelerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Beyoğlu’nda konut üretiminin yanı sıra ofis üretimi de artıyor ve Beyoğlu ofis pazarı büyümesini sürdürüyor. İlçenin genelinde 5’e yakın A sınıfı ofis projesi bulunmaktadır.

Beyoğlu’nda ofis projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Beyoğlu’nda kampanyalı ofis projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, girişimcilerin ve işverenlerin uygun fiyatlarla ofis sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Beyoğlu’nda kiralık ofis fiyatları da, ofisin ilçe merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  İlçenin genelinde ofis kira fiyatlarının artış trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Beyoğlu’ndaki ofis kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise ulaşımdır.

Beyoğlu’ndaki ofis projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

İstanbul Beyoğlu Emlak Haberleri

İstanbul Beyoğlu Ofis Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer