|   |   | 
 İstanbul Beyoğlu ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Beyoğlu ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Beyoğlu İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Beyoğlu Güncel Rezidans Projeleri

İstanbul Beyoğlu Rezidans Projeleri Haritası

İstanbul Beyoğlu Rezidans Projeleri

İstanbul Beyoğlu Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Beyoğlu’nda yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Beyoğlu genelinde 5 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Beyoğlu’ndaki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Beyoğlu rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Beyoğlu’nda kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Beyoğlu’nda kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Beyoğlu genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Beyoğlu’ndaki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Beyoğlu’ndaki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

İstanbul Beyoğlu Emlak Haberleri

İstanbul Beyoğlu Rezidans Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer