|   |  Büyükçekmece İnşaat Projeleri
 Büyükçekmece ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Büyükçekmece ilçesini favorilerinize ekleyin. Büyükçekmece İlçesini Favorilerime Ekle

Büyükçekmece Güncel İnşaat Projeleri

Büyükçekmece İnşaat Projeleri

Büyükçekmece Konut Projeleri konut projeleri
Büyükçekmece Konut Projeleri

İstanbul Büyükçekmece Gayrimenkul Yatırım Analizi Büyükçekmece Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Büyükçekmece’de 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 330oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 61.000 TL seviyesinde olanBüyükç...

Büyükçekmece Emlak Haberleri

Avenue İstanbul Lansman Satışları Başladı Emlak
Avenue İstanbul Lansman Satışları Başladı

Beykent’te hayata geçirilen, İstanbul’un yeni yaşam caddesi Avenue İstanbul Lansman Satışları Başladı. Residence, AVM ve Ofis birlikte tasarlanan Avenue İstanbul, Miami’de bulunan Bal Harbour konseptini Avrupa yakasına taşıyor. Yeşili bol, su ile iç içe planlanan Avenue İstanbul’da açık havada alışveriş imkanı da sunuluyor.

Büyükçekmece Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Büyükçekmece’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Büyükçekmece’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Büyükçekmece’deki en yeni konut projeleri

Büyükçekmece’de yaklaşık olarak 62 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Büyükçekmece’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Büyükçekmece’deki en yeni ofis projeleri

Büyükçekmece’de yaklaşık olarak 1 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Büyükçekmece’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Büyükçekmece’deki en yeni rezidans projeleri

Büyükçekmece’de yaklaşık olarak 13 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Büyükçekmece’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.