|   |  Büyükçekmece İnşaat Projeleri
 Büyükçekmece ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Büyükçekmece ilçesini favorilerinize ekleyin. Büyükçekmece İlçesini Favorilerime Ekle

Büyükçekmece Güncel İnşaat Projeleri

Büyükçekmece İnşaat Projeleri

Büyükçekmece Konut Projeleri konut projeleri
Büyükçekmece Konut Projeleri

Büyükçekmece Gayrimenkul Yatırım Analizi Büyükçekmece, doğusunda Beylikdüzü ve Esenyurt, batısında Silivri, kuzeyinde Çatalca ve Arnavutköy ilçeleriyle çevrili ve güneyinde Marmara denizi buluna bir ilçedir. Ayrıca Türkiye’nin en büyük fuar ve sergi alanı olan TÜYAP bu ilçenin sınırları içerisindedir. B&uum...

Büyükçekmece Emlak Haberleri

Makrapoli İnşaat'tan yüzde 20+5 indirim fırsatı Emlak
Makrapoli İnşaat'tan yüzde 20+5 indirim fırsatı

Tecde Group bünyesinde bulunan Makropoli İnşaat’ın Büyükçekmece'de yükselen projesi Flamingo Blu, çok cazip imkanlarla daire sahip olma imkanı sağlıyor. Konutta seferberlik kampanyasına özel olarak kalan son 20 daire için %20+%5 indirim ve şirket bünyesinde 18 ay vade imkanı sağlanıyor.

Büyükçekmece Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Büyükçekmece’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Büyükçekmece’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Büyükçekmece’deki en yeni konut projeleri

Büyükçekmece’de yaklaşık olarak 62 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Büyükçekmece’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Büyükçekmece’deki en yeni ofis projeleri

Büyükçekmece’de yaklaşık olarak 1 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Büyükçekmece’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Büyükçekmece’deki en yeni rezidans projeleri

Büyükçekmece’de yaklaşık olarak 13 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Büyükçekmece’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.