|   | 
Büyükçekmece İlçesini Favorilerime Ekle

Büyükçekmece Güncel Rezidans Projeleri

Büyükçekmece Rezidans Projeleri Haritası

Büyükçekmece Rezidans Projeleri

İstanbul Büyükçekmece Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Büyükçekmece’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Büyükçekmece genelinde 14 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Büyükçekmece’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Büyükçekmece rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Büyükçekmece’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Büyükçekmece’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Büyükçekmece genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Büyükçekmece’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Büyükçekmece’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Büyükçekmece Emlak Haberleri

Avenue İstanbul Lansman Satışları Başladı Emlak
Avenue İstanbul Lansman Satışları Başladı

Beykent’te hayata geçirilen, İstanbul’un yeni yaşam caddesi Avenue İstanbul Lansman Satışları Başladı. Residence, AVM ve Ofis birlikte tasarlanan Avenue İstanbul, Miami’de bulunan Bal Harbour konseptini Avrupa yakasına taşıyor. Yeşili bol, su ile iç içe planlanan Avenue İstanbul’da açık havada alışveriş imkanı da sunuluyor.

Büyükçekmece Rezidans Projeleri

  • 1

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer