|   | 
 İstanbul Çekmeköy ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Çekmeköy ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Çekmeköy İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Çekmeköy Güncel İnşaat Projeleri

İstanbul Çekmeköy İnşaat Projeleri

İstanbul Çekmeköy Konut Projeleri konut projeleri
İstanbul Çekmeköy Konut Projeleri

İstanbul Çekmeköy Gayrimenkul Yatırım Analizi Çekmeköy Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Çekmeköy’de 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 258oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 78.000 TL seviyesinde olanÇekmeköy satılık konut fiyatları,&nbs...

İstanbul Çekmeköy Emlak Haberleri

216 Butik Plus'ta, Ticari Alanların Kiralama Ve Satışları Başladı Emlak
216 Butik Plus'ta, Ticari Alanların Kiralama Ve Satışları Başladı

216 Yapı tarafından İstanbul'un gelişen bölgesi Çekmeköy'de inşa edilen 216 Butik Plus'ta ticari alanların kiralama ve satış işlemleri başladı. İstinye Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü ile prim yapan 216 Butik Plus, ticari alanlara yatırım yapmak isteyenlerin gözdesi haline geldi. 216 Yapı tarafından satışı ve kiralaması yapılan 216 Butik Plus'ın ticari alanlarında eczane, market, pastane-cafe, kuru temizleme, kuaför, butik gibi bölümler yatırımcısının hizmetine sunuluyor.

İstanbul Çekmeköy Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Çekmeköy’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Çekmeköy’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Çekmeköy’deki en yeni konut projeleri

Çekmeköy’de yaklaşık olarak 76 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Çekmeköy’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Çekmeköy’deki en yeni ofis projeleri

Çekmeköy’de yaklaşık olarak 1 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Çekmeköy’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Çekmeköy’deki en yeni rezidans projeleri

Çekmeköy’de yaklaşık olarak 16 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Çekmeköy’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer