|   |  Çekmeköy İnşaat Projeleri
 Çekmeköy ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Çekmeköy ilçesini favorilerinize ekleyin. Çekmeköy İlçesini Favorilerime Ekle

Çekmeköy Güncel İnşaat Projeleri

Çekmeköy İnşaat Projeleri

Çekmeköy Konut Projeleri konut projeleri
Çekmeköy Konut Projeleri

İstanbul Çekmeköy Gayrimenkul Yatırım Analizi Çekmeköy Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Çekmeköy’de 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 258oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 78.000 TL seviyesinde olanÇekmeköy satılık konut fiyatları,&nbs...

Çekmeköy Emlak Haberleri

Çekmeköy Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Çekmeköy’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Çekmeköy’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Çekmeköy’deki en yeni konut projeleri

Çekmeköy’de yaklaşık olarak 76 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Çekmeköy’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Çekmeköy’deki en yeni ofis projeleri

Çekmeköy’de yaklaşık olarak 1 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Çekmeköy’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Çekmeköy’deki en yeni rezidans projeleri

Çekmeköy’de yaklaşık olarak 16 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Çekmeköy’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.