|   |  Çekmeköy İnşaat Projeleri
 Çekmeköy ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Çekmeköy ilçesini favorilerinize ekleyin. Çekmeköy İlçesini Favorilerime Ekle

Çekmeköy Güncel İnşaat Projeleri

Çekmeköy İnşaat Projeleri

Çekmeköy Konut Projeleri konut projeleri
Çekmeköy Konut Projeleri

Çekmeköy Gayrimenkul Yatırım Analizi İlçenin kuzeybatısında Beykoz, kuzeydoğusunda Şile, güneybatısında Ümraniye, güneydoğusunda ise Sancaktepe yer almaktadır. Şile yolunun geçtiği Çekmeköy’ün merkez ilçeler olan Üsküdar ve Kadıköy’e rahatça ulaşım sağlanabilmektedir. Ayrıca Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköymetrosu 2017’nin sonunda hi...

Çekmeköy Emlak Haberleri

Çekmeköy Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Çekmeköy’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Çekmeköy’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Çekmeköy’deki en yeni konut projeleri

Çekmeköy’de yaklaşık olarak 76 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Çekmeköy’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Çekmeköy’deki en yeni ofis projeleri

Çekmeköy’de yaklaşık olarak 1 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Çekmeköy’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Çekmeköy’deki en yeni rezidans projeleri

Çekmeköy’de yaklaşık olarak 16 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Çekmeköy’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.