|   |   | 
 İstanbul Çekmeköy ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Çekmeköy ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Çekmeköy İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Çekmeköy Güncel Rezidans Projeleri

İstanbul Çekmeköy Rezidans Projeleri Haritası

İstanbul Çekmeköy Rezidans Projeleri

İstanbul Çekmeköy Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Çekmeköy’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Çekmeköy genelinde 16 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Çekmeköy’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Çekmeköy rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Çekmeköy’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Çekmeköy’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Çekmeköy genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Çekmeköy’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Çekmeköy’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

İstanbul Çekmeköy Emlak Haberleri

216 Butik Plus'ta, Ticari Alanların Kiralama Ve Satışları Başladı Emlak
216 Butik Plus'ta, Ticari Alanların Kiralama Ve Satışları Başladı

216 Yapı tarafından İstanbul'un gelişen bölgesi Çekmeköy'de inşa edilen 216 Butik Plus'ta ticari alanların kiralama ve satış işlemleri başladı. İstinye Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü ile prim yapan 216 Butik Plus, ticari alanlara yatırım yapmak isteyenlerin gözdesi haline geldi. 216 Yapı tarafından satışı ve kiralaması yapılan 216 Butik Plus'ın ticari alanlarında eczane, market, pastane-cafe, kuru temizleme, kuaför, butik gibi bölümler yatırımcısının hizmetine sunuluyor.

İstanbul Çekmeköy Rezidans Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer