|   |  Esenyurt İnşaat Projeleri
 Esenyurt ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Esenyurt ilçesini favorilerinize ekleyin. Esenyurt İlçesini Favorilerime Ekle

Esenyurt Güncel İnşaat Projeleri

Esenyurt İnşaat Projeleri

Esenyurt Konut Projeleri konut projeleri
Esenyurt Konut Projeleri

Esenyurt Gayrimenkul Bölge Yatırım Analizi Esenyurt Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Esenyurt’ta 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 183oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 60.000 TL seviyesinde olan Esenyurt satılık konut fiyatları, 2008 yılına kadar sürekli olarak yü...

Esenyurt Emlak Haberleri

Esenyurt Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Esenyurt’taki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Esenyurt’taki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Esenyurt’taki en yeni konut projeleri

Esenyurt’ta yaklaşık olarak 161 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Esenyurt’taki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Esenyurt’taki en yeni ofis projeleri

Esenyurt’ta yaklaşık olarak 11 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Esenyurt’taki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Esenyurt’taki en yeni rezidans projeleri

Esenyurt’ta yaklaşık olarak 106 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Esenyurt’taki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Esenyurt Görülmesi Gereken Konut Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.