|   | 
 İstanbul Esenyurt ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Esenyurt ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Esenyurt İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Esenyurt Güncel İnşaat Projeleri


İstanbul Esenyurt İnşaat Projeleri

İstanbul Esenyurt Konut Projeleri konut projeleri
İstanbul Esenyurt Konut Projeleri

*Esenyurt Yatırım Analizi Esenyurt Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Esenyurt’ta 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 183oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 60.000 TL seviyesinde olan Esenyurt satılık konut fiyatları, 2008 yılına kadar sürekli olarak yükselerek 96.000 TL sev...

İstanbul Esenyurt Emlak Haberleri

HEP İstanbul’da %5 Peşinatla Hemen Yaşamaya Başlamak Mümkün! Emlak
HEP İstanbul’da %5 Peşinatla Hemen Yaşamaya Başlamak Mümkün!

Tekfen Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen HEP İstanbul’da, evlerine yerleşen aileler ayrıcalıklarla dolu bir yaşamın keyfini sürerken, Tekfen avantajlı ödeme planları sunmaya devam ediyor. Ağustos ayında başlatılan %5 peşinat, 5 yıl sıfır faizli Tekfen ödeme planıyla...

İstanbul Esenyurt Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Esenyurt’taki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Esenyurt’taki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Esenyurt’taki en yeni konut projeleri

Esenyurt’ta yaklaşık olarak 161 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Esenyurt’taki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Esenyurt’taki en yeni ofis projeleri

Esenyurt’ta yaklaşık olarak 11 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Esenyurt’taki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Esenyurt’taki en yeni rezidans projeleri

Esenyurt’ta yaklaşık olarak 106 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Esenyurt’taki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Esenyurt Görülmesi Gereken Konut Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer