|   | 
Esenyurt İlçesini Favorilerime Ekle

Esenyurt Güncel Ofis Projeleri

Esenyurt Ofis Projeleri Haritası

Esenyurt Ofis Projeleri

İstanbul Esenyurt yeni ofis projelerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Esenyurt’ta konut üretiminin yanı sıra ofis üretimi de artıyor ve Esenyurt ofis pazarı büyümesini sürdürüyor. İlçenin genelinde 11’e yakın A sınıfı ofis projesi bulunmaktadır.

Esenyurt’ta ofis projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Esenyurt’ta kampanyalı ofis projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, girişimcilerin ve işverenlerin uygun fiyatlarla ofis sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Esenyurt’ta kiralık ofis fiyatları da, ofisin ilçe merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  İlçenin genelinde ofis kira fiyatlarının artış trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Esenyurt’taki ofis kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise ulaşımdır.

Esenyurt’taki ofis projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Esenyurt Emlak Haberleri

Babacan Holding, ticari ünitelerde ön talep topluyor Emlak
Babacan Holding, ticari ünitelerde ön talep topluyor

Güvenilir ve lüks konut projelerini hayata geçiren Babacan Holding, projelerinde yer alan tüm ticari üniteleri için 22 Eylül- 12 Ekim tarihleri arasında ön talep toplayacak. Çok avantajlı fiyat ve ödeme koşullarıyla inşaat sektöründe bir ilke imza atacak olan Babacan Holding, böylece yatırımcılara büyük bir ticaret teşviği sağlamış olacak.

Esenyurt Görülmesi Gereken Konut Projeleri

Esenyurt Ofis Projeleri

  • 1

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer