|   | 
 İstanbul Eyüp ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Eyüp ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Eyüp İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Eyüp Güncel İnşaat Projeleri

İstanbul Eyüp İnşaat Projeleri

İstanbul Eyüp Konut Projeleri konut projeleri
İstanbul Eyüp Konut Projeleri

Eyüp Bölge Yatırım Analizi Eyüp Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul’un Eyüp ilçesinde 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 9 yılda % 69oranında bir artış göstermiştir. 2008yılında 198.000 TL seviyesinde olanEyüp satılık konut fiyatları,2011 yılına kadar sürekli olarak y...

İstanbul Eyüp Emlak Haberleri

Büyüme, OECD Tahminini Geçecek` Gündem
Büyüme, OECD Tahminini Geçecek`

Ekonomik Kalkınma ve İktisadi İşbirliği Örgütü (OECD), Türkiye için 2017 büyüme tahminini yüzde 3.4"e yükseltti; gerçekleşme daha yüksek olacak, reformlarla yüzde 5 olası.

İstanbul Eyüp Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Eyüp ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Eyüp’teki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Eyüp’teki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Eyüp’teki en yeni konut projeleri

Eyüp’te yaklaşık olarak 78 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Eyüp’teki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Eyüp’teki en yeni ofis projeleri

Eyüp’te yaklaşık olarak 2 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Eyüp’teki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Eyüp’teki en yeni rezidans projeleri

Eyüp’te yaklaşık olarak 20 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Eyüp’teki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer