|   |  Eyüp İnşaat Projeleri
 Eyüp ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Eyüp ilçesini favorilerinize ekleyin. Eyüp İlçesini Favorilerime Ekle

Eyüp Güncel İnşaat Projeleri

Eyüp İnşaat Projeleri

Eyüp Konut Projeleri konut projeleri
Eyüp Konut Projeleri

Eyüp Gayrimenkul Bölge Yatırım Analizi Eyüp Konumu İlçe doğuda Sarıyer, Şişli, Kağıthane, güneydoğuda Beyoğlu, güneyde Fatih ve Zeytinburnu, güneybatıda Bayrampaşa, batıda ve kuzeybatıda Gaziosmanpaşa ilçeleri ile çevrilidir. İlçe Haliç'in son bulduğu noktada başlayan, kuzeyde Karadeniz kıyılarına kadar uzanan 242 kilometrekarelik bir alan yayılmıştır. Eyüp’&uu...

Eyüp Emlak Haberleri

Hava Kent’ten Ev Sahiplerine Özel Hobi Bahçesi Emlak
Hava Kent’ten Ev Sahiplerine Özel Hobi Bahçesi

S.S CVS Hava Kent Konut Yapı Kooperatifi, Taşoluk ve Haraççı projelerine özel hobi bahçeleri dahil ediyor… Hava Kent Taşoluk ve Hava Kent Haraççı projelerinde 150’şer metrekare olarak tasarlanan hobi bahçelerinde konut sahipleri doğa ile diledikleri gibi vakit geçirebilecek.

Eyüp Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Eyüp ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Eyüp’teki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Eyüp’teki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Eyüp’teki en yeni konut projeleri

Eyüp’te yaklaşık olarak 78 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Eyüp’teki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Eyüp’teki en yeni ofis projeleri

Eyüp’te yaklaşık olarak 2 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Eyüp’teki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Eyüp’teki en yeni rezidans projeleri

Eyüp’te yaklaşık olarak 20 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Eyüp’teki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.