|   |   | 
 İstanbul Eyüp ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Eyüp ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Eyüp İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Eyüp Güncel Ofis Projeleri

İstanbul Eyüp Ofis Projeleri Haritası

İstanbul Eyüp Ofis Projeleri

İstanbul Eyüp yeni ofis projelerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Eyüp’te konut üretiminin yanı sıra ofis üretimi de artıyor ve Eyüp ofis pazarı büyümesini sürdürüyor. İlçenin genelinde 2’e yakın A sınıfı ofis projesi bulunmaktadır.

Eyüp’te ofis projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Eyüp’te kampanyalı ofis projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, girişimcilerin ve işverenlerin uygun fiyatlarla ofis sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Eyüp’te kiralık ofis fiyatları da, ofisin ilçe merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  İlçenin genelinde ofis kira fiyatlarının artış trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Eyüp’teki ofis kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise ulaşımdır.

Eyüp’teki ofis projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

İstanbul Eyüp Ofis Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer