|   |  Fatih İnşaat Projeleri
 Fatih ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Fatih ilçesini favorilerinize ekleyin. Fatih İlçesini Favorilerime Ekle

Fatih Güncel İnşaat Projeleri

Fatih İnşaat Projeleri

Fatih Konut Projeleri konut projeleri
Fatih Konut Projeleri

İstanbul Fatih Gayrimenkul Yatırım Analizi Fatih Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Fatih’te 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 275 oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 103.000 TL seviyesinde olanFatih satılık konut fiyatları,2008 yılına kadar sürekli olarak yükselmiş...

Fatih Emlak Haberleri

Fatih Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Fatih ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Fatih’teki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Fatih’teki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Fatih’teki en yeni konut projeleri

Fatih’te yaklaşık olarak 9 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Fatih’teki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Fatih’teki en yeni ofis projeleri

Fatih’te yaklaşık olarak 2 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Fatih’teki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Fatih’teki en yeni rezidans projeleri

Fatih’te yaklaşık olarak 5 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Fatih’teki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.