|   |  Fatih İnşaat Projeleri
 Fatih ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Fatih ilçesini favorilerinize ekleyin. Fatih İlçesini Favorilerime Ekle

Fatih Güncel İnşaat Projeleri

Fatih İnşaat Projeleri

Fatih Konut Projeleri konut projeleri
Fatih Konut Projeleri

İstanbul Fatih Gayrimenkul Yatırım Rehberi Fatih Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul’un Fatih ilçesindeki konutların satış fiyatları incelendiğinde 2003 ile 2012 yılları arasında artan ancak nispeten yatay bir seyir izlediği görülmektedir. 2012 yılından sonra ilçedeki konut satış fiyatları daha hızlı artış göstermiştir. Fatih satılık konut fiyatları 100 metrekare 2+1 örnek...

Fatih Emlak Haberleri

İstanbul’un Altın Kapısı: Cer İstanbul Emlak
İstanbul’un Altın Kapısı: Cer İstanbul

Uluslararası mimari ödüllü projelerin markası Ege Yapı, Emlak Konut GYO güvencesiyle Tarihi Yarımada’da geliştirdiği Cer İstanbul projesinde sunduğu fırsatlarla ev sahibi yapıyor. Kampanya kapsamında %10 peşinat, 120 ay 0,69 oran veya 50 ay 0 faiz avantajı sunuluyor.

Fatih Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Fatih ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Fatih’teki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Fatih’teki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Fatih’teki en yeni konut projeleri

Fatih’te yaklaşık olarak 9 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Fatih’teki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Fatih’teki en yeni ofis projeleri

Fatih’te yaklaşık olarak 2 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Fatih’teki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Fatih’teki en yeni rezidans projeleri

Fatih’te yaklaşık olarak 5 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Fatih’teki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.