|   |  Fatih Rezidans Projeleri
Fatih İlçesini Favorilerime Ekle

Fatih Güncel Rezidans Projeleri

Fatih Rezidans Projeleri

  • 1

Fatih Rezidans Projeleri

İstanbul Fatih Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Fatih’te yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Fatih genelinde 7 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Fatih’teki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Fatih rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Fatih’te kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Fatih’te kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Fatih genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Fatih’teki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Fatih’teki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.