|   |  İstanbul Finans Merkezine Yakın Projeler

İstanbul Finans Merkezine Yakın Projeler

İstanbul Finans Merkezine Yakın Projeler

İstanbul Ataşehir’de inşa edilmeye başlayan finans merkezinin inşası hızla devam ediyor. İstanbul Finans Merkezinin inşaatının ne zaman bitecek, ne zaman faaliyete geçecek, Ataşehir finans merkezinde metro hattı olacak mı merak edilen sorular arasında yer alıyor. Yalnız proje tamamlanmadan çevresindeki gayrimenkul piyasasını ve konutların fiyatlarını hareketlendirdi.

Son dönemde İstanbul Finans Merkezinin yanında birçok markalı konut projesinin inşası başladı. Peki İstanbul Finans Merkezine Yakın Projeler hangileri?

İşte sizin için İstanbul Finans Merkezine yakın konut projelerini “İstanbul Finans Merkezine Yakın Projeler” listesinde sizin için bir araya getirdik.

- İstanbul Finans Merkezine yakın konut projeleri “İstanbul Finans Merkezine Yakın Projeler” sayfasının alt tarafında listelenmiştir.

- İstanbul Finans Merkezine Yakın Projeler listemizdeki konut projelerini incelerken, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

İstanbul Finans Merkezine Yakın Projeler Haritası

 • Modda Senkron
  Dekon inşaat

  Modda Senkron

  Modda Senkron projesi, Dekon İnşaat tarafından İstanbul Finans merkezinin yanı başında hayata geçiriliyor. ...

 • Metropol istanbul
  Varyap

  Metropol istanbul

  Metropol İstanbul Dünya’nın sayılı metropollerinden birinde yükselen bir dünya projesi...

 • Relux RFF 35 Ataşehir
  Relux

  Relux RFF 35 Ataşehir

  İş ve ev arasındaki mesafeyi kısalt!“Daha az çalışmanızı sağlayamayız ama size daha verimli kullanmanız için zaman kazandırabilir...

  daha fazla yükle

  © Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.