|   |  İstanbul Finans Merkezine Yakın Projeler

İstanbul Finans Merkezine Yakın Projeler

İstanbul Finans Merkezine Yakın Projeler

İstanbul Ataşehir’de inşa edilmeye başlayan finans merkezinin inşası hızla devam ediyor. İstanbul Finans Merkezinin inşaatının ne zaman bitecek, ne zaman faaliyete geçecek, Ataşehir finans merkezinde metro hattı olacak mı merak edilen sorular arasında yer alıyor. Yalnız proje tamamlanmadan çevresindeki gayrimenkul piyasasını ve konutların fiyatlarını hareketlendirdi.

Son dönemde İstanbul Finans Merkezinin yanında birçok markalı konut projesinin inşası başladı. Peki İstanbul Finans Merkezine Yakın Projeler hangileri?

İşte sizin için İstanbul Finans Merkezine yakın konut projelerini “İstanbul Finans Merkezine Yakın Projeler” listesinde sizin için bir araya getirdik.

- İstanbul Finans Merkezine yakın konut projeleri “İstanbul Finans Merkezine Yakın Projeler” sayfasının alt tarafında listelenmiştir.

- İstanbul Finans Merkezine Yakın Projeler listemizdeki konut projelerini incelerken, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

İstanbul Finans Merkezine Yakın Projeler Haritası

 • Egal İstanbul
  Egal İnşaat

  Egal İstanbul

  Egal İstanbul projesi, Egal İnşaat tarafından İstanbul’un Ataşehir ilçesi Esatpaşa Mahallesinde hayata geçiril...

 • İva Caspian Acıbadem
  İva Yapı

  İva Caspian Acıbadem

  İva Caspian Acıbadem projesi, İva Yapı tarafından İstanbul Acıbadem'de 3 blok olarak inşaa edilmektedir. İva Caspian Acıbadem, 1+1, 2+1, 3+1 ve...

 • New Loca istanbul
  Kym Yapı

  New Loca istanbul

  Loca İstanbul, 189 adet 1+1 ve 49 adet 2+1 daire olmak üzere toplam 238 daire ile 12 mağazadan oluşan bir yaşam alanı. ...

  daha fazla yükle

  © Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.