|   |   |  İstanbul Gaziosmanpaşa’da kuralar çekildi

İstanbul Gaziosmanpaşa’da kuralar çekildi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından İstanbul’un Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi’nde “Kentsel Dönüşüm Projesi” kapsamında inşa edilen 60’ı 2+1, 90’ı 3+1 planında olan 150 konutun hak sahipleri kurayla belirlendi.

İstanbul Gaziosmanpaşa’da kuralar çekildi

Kura töreni 6 Aralık 2018 Perşembe günü Gaziosmanpaşa Kültür Merkezi Salonu’nda noter huzurunda gerçekleştirildi.

Kura töreninde konutları belirlenen vatandaşlar büyük mutluluk yaşadı.

TOKİ, Gaziosmanpaşa Belediyesi işbirliği ile 15.07.2015 tarihinde yapılan protokol ile yaklaşık 3,75 hektarlık alanda kentsel dönüşüm projesi planlandı. Hak sahipleriyle yapılan uzlaşma süreci sonunda hasılat paylaşımı yöntemiyle ihalesi yapılan projede 612 konutun yanı sıra iş yerleri ve diğer sosyal donatıların inşaatları hızla devam ediyor.

Modern mimari tarzda inşa edilen projeyle Gaziosmanpaşa’ya nitelikli sosyal çevre imkânı sunan yeni bir yaşam ve cazibe merkezi kazandırıldı.

Toki Haberleri

Etiketler

Toki Kategorisindeki diğer haberler

 • Kars’a kentsel dönüşüm kapsamında 366 konut yapılacak
  Kars’a kentsel dönüşüm kapsamında 366 konut yapılacak

  Kentsel dönüşüm projeleriyle bölgelerin yaşam kalitesini yükseltip şehirlere değer katan projeler üreten Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Kars Merkez ikinci etapta yapacağı kentsel dönüşüm ve gelişim projesinin ihalesini gerçekleştirdi.

 • TOKİ’den 30 ile 41 millet bahçesi
  TOKİ’den 30 ile 41 millet bahçesi

  30 ilde 7 milyon 350 bin metrekarelik alanda 41 millet bahçesinin yapım çalışmalarına devam ettiklerini söyleyen TOKİ Başkanı Ömer Bulut, “Millet bahçeleri projelerimizle gelecek nesillerimizin daha yeşil ortamlarda yaşamasına imkân sağlayacağız.” dedi

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.