|   |   |  İstanbul Gaziosmanpaşa’da kuralar çekildi

İstanbul Gaziosmanpaşa’da kuralar çekildi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından İstanbul’un Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi’nde “Kentsel Dönüşüm Projesi” kapsamında inşa edilen 60’ı 2+1, 90’ı 3+1 planında olan 150 konutun hak sahipleri kurayla belirlendi.

İstanbul Gaziosmanpaşa’da kuralar çekildi

Kura töreni 6 Aralık 2018 Perşembe günü Gaziosmanpaşa Kültür Merkezi Salonu’nda noter huzurunda gerçekleştirildi.

Kura töreninde konutları belirlenen vatandaşlar büyük mutluluk yaşadı.

TOKİ, Gaziosmanpaşa Belediyesi işbirliği ile 15.07.2015 tarihinde yapılan protokol ile yaklaşık 3,75 hektarlık alanda kentsel dönüşüm projesi planlandı. Hak sahipleriyle yapılan uzlaşma süreci sonunda hasılat paylaşımı yöntemiyle ihalesi yapılan projede 612 konutun yanı sıra iş yerleri ve diğer sosyal donatıların inşaatları hızla devam ediyor.

Modern mimari tarzda inşa edilen projeyle Gaziosmanpaşa’ya nitelikli sosyal çevre imkânı sunan yeni bir yaşam ve cazibe merkezi kazandırıldı.

Toki Haberleri

Etiketler

Toki Kategorisindeki diğer haberler

 • Gölcük’te 398 konutun hak sahipleri belirlendi
  Gölcük’te 398 konutun hak sahipleri belirlendi

  Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Kocaeli’nin Gölcük İlçesi Sivritepe Rezerv Alanında hayata geçirilen Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi içerisinde bulunan 398 konutun hak sahipleri kurayla belirlendi.

 • TOKİ’nin indirim kampanyası başlıyor
  TOKİ’nin indirim kampanyası başlıyor

  TOKİ tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik her yıl yapılan indirim kampanyasına başvurular 21 Mart 2019 tarihinde başlıyor.

 • TOKİ yatay şehirleşmeyle 50 bin yeni sosyal konut yapacak
  TOKİ yatay şehirleşmeyle 50 bin yeni sosyal konut yapacak

  Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı törenle, 67 şehirde 140 projeyle yürütülecek 50 bin yeni sosyal konut hamlesini başlattı. Törende, TOKİ tarafından inşa edilen 53 bin 626 konut ve 130 tesisin açılışı gerçekleştirildi.

 • Bolu Mudurnu’da kura sevinci yaşandı
  Bolu Mudurnu’da kura sevinci yaşandı

  Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından (TOKİ) Bolu’nun Mudurnu ilçesi Taşkesti Beldesi’nde inşası devam eden 107 konutun hak sahipleri gerçekleştirilen kura ile belirlendi.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.