|   |  Gaziosmanpaşa İnşaat Projeleri
 Gaziosmanpaşa ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Gaziosmanpaşa ilçesini favorilerinize ekleyin. Gaziosmanpaşa İlçesini Favorilerime Ekle

Gaziosmanpaşa Güncel İnşaat Projeleri

Gaziosmanpaşa İnşaat Projeleri

Gaziosmanpaşa Konut Projeleri konut projeleri
Gaziosmanpaşa Konut Projeleri

İstanbul Gaziosmanpaşa Gayrimenkul Yatırım Rehberi Gaziosmanpaşa Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Gaziosmanpaşa’da 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire örnek daire baz alındığında, son 15 yılda konut satış fiyatlarında yüzde 439’luk bir artış olduğu görülmektedir. Gaziosmanpaşa satılık konut fiyatları , ortalama 2003 yılında 72 bin 949 lira iken 2018 yılınd...

Gaziosmanpaşa Emlak Haberleri

Gaziosmanpaşa Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Gaziosmanpaşa’daki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Gaziosmanpaşa’daki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Gaziosmanpaşa’daki en yeni konut projeleri

Gaziosmanpaşa’da yaklaşık olarak 9 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Gaziosmanpaşa’daki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Gaziosmanpaşa’daki en yeni ofis projeleri

Gaziosmanpaşa’da yaklaşık olarak 2 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Gaziosmanpaşa’daki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Gaziosmanpaşa’daki en yeni rezidans projeleri

Gaziosmanpaşa’da yaklaşık olarak 8 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Gaziosmanpaşa’daki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.