|   |   | 
 İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Gaziosmanpaşa İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Gaziosmanpaşa Güncel Rezidans Projeleri

İstanbul Gaziosmanpaşa Rezidans Projeleri Haritası

İstanbul Gaziosmanpaşa Rezidans Projeleri

İstanbul Gaziosmanpaşa Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Gaziosmanpaşa’da yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Gaziosmanpaşa genelinde 8 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Gaziosmanpaşa’daki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Gaziosmanpaşa rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Gaziosmanpaşa’da kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Gaziosmanpaşa’da kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Gaziosmanpaşa genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Gaziosmanpaşa’daki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Gaziosmanpaşa’daki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

İstanbul Gaziosmanpaşa Emlak Haberleri

Lansman öncesi avantajlar We Haliç'te Emlak
Lansman öncesi avantajlar We Haliç'te

Gerçek İstanbul’un kalbinde Haliç ve Tarihi yarımada manzaralı daireler ve şehrin merkezinde 25.000 m2 büyüklüğünde dev yeşil bahçe meydan 219 bin liradan başlayan fiyatlar lansman öncesi We Haliç'te...

İstanbul Gaziosmanpaşa Öne Çıkan Projeler

İstanbul Gaziosmanpaşa Rezidans Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer