|   |  Güngören İnşaat Projeleri
 Güngören ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Güngören ilçesini favorilerinize ekleyin. Güngören İlçesini Favorilerime Ekle

Güngören Güncel İnşaat Projeleri

Güngören İnşaat Projeleri

Güngören Konut Projeleri konut projeleri
Güngören Konut Projeleri

İstanbul Güngören Gayrimenkul Yatırım Rehberi Güngören Konut (Ev) Satış Fiyatları Güngören satılık daire fiyatları, 2018 yılında ortalama 329 bin 310 liradır. (100 metrekare 2+1 örnek daire baz alınmıştır.) Son 15 yılda Güngören’de satılık daire fiyatları yüzde 406 oranında artış göstermiştir. Yıllar bazında incelendiğinde ise 2003 yılında Güngören satılık dai...

Güngören Emlak Haberleri

Real Merter Konutu Ticari Yaşamla Bütünleştiriyor Emlak
Real Merter Konutu Ticari Yaşamla Bütünleştiriyor

Ticaret hayatı ile konut yerleşimini özgün bir tasarımla iç içe geçiren ve yeşille bütünleşen kamusal alanları ile yakın çevresine nefes aldırmayı hedefleyen, Tago Architects tasarımı Real Merter, tamamlandığında İstanbul'un yoğun ve düzensiz nitelikteki yapı stoğuna sahip ticari merkezlerinden biri olan Merter için nitelikli bir örnek oluşturacak.

Güngören Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Güngören ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Güngören’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Güngören’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Güngören’deki en yeni konut projeleri

Güngören’de yaklaşık olarak 8 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Güngören’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Güngören’deki en yeni ofis projeleri

Güngören’de yaklaşık olarak 1 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Güngören’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Güngören’deki en yeni rezidans projeleri

Güngören’de yaklaşık olarak 4 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Güngören’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.