|   |  Kadıköy İnşaat Projeleri
 Kadıköy ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Kadıköy ilçesini favorilerinize ekleyin. Kadıköy İlçesini Favorilerime Ekle

Kadıköy Güncel İnşaat Projeleri

Kadıköy İnşaat Projeleri

Kadıköy Konut Projeleri konut projeleri
Kadıköy Konut Projeleri

İstanbul Kadıköy Gayrimenkul Yatırım Analizi Kadıköy Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Kadıköy’de 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 470 oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 132.000 TL seviyesinde olanKadıköy satılık konut fiyatları,2008 yılına kadar sü...

Kadıköy Emlak Haberleri

Kadıköy Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Kadıköy’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Kadıköy’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Kadıköy’deki en yeni konut projeleri

Kadıköy’de yaklaşık olarak 280 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Kadıköy’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Kadıköy’deki en yeni ofis projeleri

Kadıköy’de yaklaşık olarak 16 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Kadıköy’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Kadıköy’deki en yeni rezidans projeleri

Kadıköy’de yaklaşık olarak 130 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Kadıköy’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Fikirtepe Konut Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.