|   |  Kadıköy İnşaat Projeleri
 Kadıköy ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Kadıköy ilçesini favorilerinize ekleyin. Kadıköy İlçesini Favorilerime Ekle

Kadıköy Güncel İnşaat Projeleri

Kadıköy İnşaat Projeleri

Kadıköy Konut Projeleri konut projeleri
Kadıköy Konut Projeleri

İstanbul Kadıköy Gayrimenkul Yatırım Rehberi Kadıköy Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul’un Kadıköy İlçesi’nde ortalama satılık konut fiyatları 2018 yılında 596 bin ile 993 bin lira arasında seyretmektedir. (100 metrekare büyüklüğünde 2+1 örnek daire baz alınmıştır.) Kadıköy satılık konut fiyatları incelendiğinde son bir yılda yüzde 0,42 artış görüld&u...

Kadıköy Emlak Haberleri

Kadıköy Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Kadıköy’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Kadıköy’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Kadıköy’deki en yeni konut projeleri

Kadıköy’de yaklaşık olarak 280 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Kadıköy’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Kadıköy’deki en yeni ofis projeleri

Kadıköy’de yaklaşık olarak 16 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Kadıköy’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Kadıköy’deki en yeni rezidans projeleri

Kadıköy’de yaklaşık olarak 130 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Kadıköy’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Fikirtepe Konut Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.