|   |   | 
 İstanbul Kadıköy ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Kadıköy ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Kadıköy İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Kadıköy Güncel Ofis Projeleri

İstanbul Kadıköy Ofis Projeleri Haritası

İstanbul Kadıköy Ofis Projeleri

İstanbul Kadıköy yeni ofis projelerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Kadıköy’de konut üretiminin yanı sıra ofis üretimi de artıyor ve Kadıköy ofis pazarı büyümesini sürdürüyor. İlçenin genelinde 16’ya yakın A sınıfı ofis projesi bulunmaktadır.

Kadıköy’de ofis projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Kadıköy’de kampanyalı ofis projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, girişimcilerin ve işverenlerin uygun fiyatlarla ofis sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Kadıköy’de kiralık ofis fiyatları da, ofisin ilçe merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  İlçenin genelinde ofis kira fiyatlarının artış trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Kadıköy’deki ofis kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise ulaşımdır.

Kadıköy’deki ofis projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

İstanbul Kadıköy Emlak Haberleri

Business İstanbul LEED Platin yeşil bina sertifika adayı! Emlak
Business İstanbul LEED Platin yeşil bina sertifika adayı!

İstanbul Anadolu yakasının en değerli lokasyonu olan Göztepe E-5 üstünde yer alan, merkezi konumu, mimari tasarımı ve ileri teknolojik ofis donanımı ile fark yaratan Business İstanbul, dünyada kabul edilebilirliği en yüksek yeşil bina sertifikası olan LEED'in en üst kategorisi LEED Platin'e aday oldu.

Fikirtepe Konut Projeleri

İstanbul Kadıköy Ofis Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer