|   | 
Kadıköy İlçesini Favorilerime Ekle

Kadıköy Güncel Rezidans Projeleri

Kadıköy Rezidans Projeleri Haritası

Kadıköy Rezidans Projeleri

İstanbul Kadıköy Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Kadıköy’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Kadıköy genelinde 130 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Kadıköy’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Kadıköy rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Kadıköy’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Kadıköy’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Kadıköy genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Kadıköy’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Kadıköy’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Kadıköy Emlak Haberleri

The Mandarins Tatil Modunda Yaşam Sunacak Emlak
The Mandarins Tatil Modunda Yaşam Sunacak

Mandarins Gayrimenkul tarafından Acıbadem ve Fikirtepe’nin kesişme noktasında hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem, sahip olduğu özellikleri sayesinde 5 yıldızlı yaşam konforu sunacak. Mayıs 2018’de konut sahiplerine teslim edilecek proje, konut sahiplerini açık ve kapalı havuzu ile şehrin stresinden arındırırken 4 mevsim tatil keyfi yaşatacak.

Fikirtepe Konut Projeleri

Kadıköy Rezidans Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer