|   |  Kağıthane İnşaat Projeleri
 Kağıthane ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Kağıthane ilçesini favorilerinize ekleyin. Kağıthane İlçesini Favorilerime Ekle

Kağıthane Güncel İnşaat Projeleri

Kağıthane İnşaat Projeleri

Kağıthane Konut Projeleri konut projeleri
Kağıthane Konut Projeleri

Kağıthane Gayrimenkul Yatırım Rehberi Kağıthane Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul’un Kağıthane İlçesinde satılık konut fiyatları 2018 yılında, 2+1 100 metrekare daire baz alındığında, 394 bin lira ortalamasındadır. 2003 yılında Kağıthane satılık konut fiyatlarının ortalama 94 bin lira olduğu düşünülürse, 15 yılda yüzde 419’luk bir artış olduğu görülmektedir. Kağıthane satılı...

Kağıthane Emlak Haberleri

MİNT E-5’teki son 14 daire için yüzde 0,98 fırsatı   Emlak
MİNT E-5’teki son 14 daire için yüzde 0,98 fırsatı  

Boğaz Haliç hattı arasında yeni nesil şehir apartmanları inşa ederek sektördeki hızlı büyümesine hızla devam eden MİNT’in şehrin merkezinde enerji tasarruflu bina olarak hayata geçirdiği MİNT E-5’teki son 14 daireye yüzde 0,98 faiz oranlarıyla sahip olmak mümkün. Hemen teslim ve 4 yıl kira garantisi de sunulan proje özel ödeme koşullarının yanı sıra lokasyonu ve mimarisi ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Kağıthane Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Kağıthane’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Kağıthane’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Kağıthane’deki en yeni konut projeleri

Kağıthane’de yaklaşık olarak 91 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Kağıthane’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Kağıthane’deki en yeni ofis projeleri

Kağıthane’de yaklaşık olarak 24 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Kağıthane’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Kağıthane’deki en yeni rezidans projeleri

Kağıthane’de yaklaşık olarak 47 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Kağıthane’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.