|   |  Kağıthane İnşaat Projeleri
 Kağıthane ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Kağıthane ilçesini favorilerinize ekleyin. Kağıthane İlçesini Favorilerime Ekle

Kağıthane Güncel İnşaat Projeleri

Kağıthane İnşaat Projeleri

Kağıthane Konut Projeleri konut projeleri
Kağıthane Konut Projeleri

Kağıthane Gayrimenkul Yatırım Analizi Kağıthane Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul’un Kağıthane ilçesinde 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 9 yılda % 200oranında bir artış göstermiştir. 2008 yılında 115.000 TL seviyesinde olanKağıthane satılık konut fiyatları, takip eden yıllarda sürek...

Kağıthane Emlak Haberleri

Kağıthane Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Kağıthane’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Kağıthane’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Kağıthane’deki en yeni konut projeleri

Kağıthane’de yaklaşık olarak 91 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Kağıthane’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Kağıthane’deki en yeni ofis projeleri

Kağıthane’de yaklaşık olarak 24 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Kağıthane’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Kağıthane’deki en yeni rezidans projeleri

Kağıthane’de yaklaşık olarak 47 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Kağıthane’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.