|   | 
Kağıthane İlçesini Favorilerime Ekle

Kağıthane Güncel Ofis Projeleri

Kağıthane Ofis Projeleri Haritası

Kağıthane Ofis Projeleri

İstanbul Kağıthane yeni ofis projelerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Kağıthane’de konut üretiminin yanı sıra ofis üretimi de artıyor ve Kağıthane ofis pazarı büyümesini sürdürüyor. İlçenin genelinde 24’e yakın A sınıfı ofis projesi bulunmaktadır.

Kağıthane’de ofis projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Kağıthane’de kampanyalı ofis projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, girişimcilerin ve işverenlerin uygun fiyatlarla ofis sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Kağıthane’de kiralık ofis fiyatları da, ofisin ilçe merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  İlçenin genelinde ofis kira fiyatlarının artış trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Kağıthane’deki ofis kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise ulaşımdır.

Kağıthane’deki ofis projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Kağıthane Emlak Haberleri

Kordon İstanbul Projesi Satışa Çıktı Emlak
Kordon İstanbul Projesi Satışa Çıktı

Bulunduğu bölgeye değer katan ödüllü projelerin markası Ege Yapı, Maslak ve Kâğıthane’nin buluşma noktasında, yeniden canlanan Sadabad Deresi’nin kıyısında 820 milyon TL yatırımla inşasına başladığı Kordon İstanbul Projesi’ni satışa çıkardı.

Kağıthane Ofis Projeleri

  • 1

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer