|   | 
Kağıthane İlçesini Favorilerime Ekle

Kağıthane Güncel Rezidans Projeleri

Kağıthane Rezidans Projeleri Haritası

Kağıthane Rezidans Projeleri

İstanbul Kağıthane Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Kağıthane’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Kağıthane genelinde 47 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Kağıthane’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Kağıthane rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Kağıthane’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Kağıthane’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Kağıthane genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Kağıthane’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Kağıthane’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Kağıthane Emlak Haberleri

Mod İstanbul Fiyat Emlak
Mod İstanbul Fiyat

Ortadoğu Grup tarafından İstanbul Kağıthane'de yükselen Mod İstanbul projesinde daire fiyatları!

Kağıthane Rezidans Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer