|   |   | 
 İstanbul Kağıthane ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Kağıthane ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Kağıthane İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Kağıthane Güncel Rezidans Projeleri

İstanbul Kağıthane Rezidans Projeleri Haritası

İstanbul Kağıthane Rezidans Projeleri

İstanbul Kağıthane Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Kağıthane’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Kağıthane genelinde 47 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Kağıthane’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Kağıthane rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Kağıthane’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Kağıthane’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Kağıthane genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Kağıthane’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Kağıthane’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

İstanbul Kağıthane Emlak Haberleri

Kordon İstanbul Projesi Satışa Çıktı Emlak
Kordon İstanbul Projesi Satışa Çıktı

Bulunduğu bölgeye değer katan ödüllü projelerin markası Ege Yapı, Maslak ve Kâğıthane’nin buluşma noktasında, yeniden canlanan Sadabad Deresi’nin kıyısında 820 milyon TL yatırımla inşasına başladığı Kordon İstanbul Projesi’ni satışa çıkardı.

İstanbul Kağıthane Rezidans Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer