|   | 
 İstanbul Kartal ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Kartal ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Kartal İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Kartal Güncel İnşaat Projeleri

İstanbul Kartal İnşaat Projeleri

İstanbul Kartal Konut Projeleri konut projeleri
İstanbul Kartal Konut Projeleri

İstanbul Kartal Konut Projeleri Gayrimenkul Yatırım Analizi Kartal Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Kartal’da 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda %317 oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 71.000 TL seviyesinde olanKartal satılık konut fiyatları,2008 yılına kadar sürekli olar...

İstanbul Kartal Emlak Haberleri

Kartal Wings'te Seyir Terası Keyfi Emlak
Kartal Wings'te Seyir Terası Keyfi

Kartal’ın iddialı projeleri arasında yer alan Kartal Wings’de çatı katları bütünüyle seyir terasları olarak tasarlandı. Kapanmaz deniz manzarasına bakan Kartal Wings’in seyir terasları, Adalar ve Marmara Denizi’ne hakim konumda bulunuyor.

İstanbul Kartal Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Kartal ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Kartal’daki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Kartal’daki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Kartal’daki en yeni konut projeleri

Kartal’da yaklaşık olarak 126 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Kartal’daki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Kartal’daki en yeni ofis projeleri

Kartal’da yaklaşık olarak 21 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Kartal’daki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Kartal’daki en yeni rezidans projeleri

Kartal’da yaklaşık olarak 80 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Kartal’daki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer