|   |  Kartal İnşaat Projeleri
 Kartal ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Kartal ilçesini favorilerinize ekleyin. Kartal İlçesini Favorilerime Ekle

Kartal Güncel İnşaat Projeleri

Kartal İnşaat Projeleri

Kartal Konut Projeleri konut projeleri
Kartal Konut Projeleri

İstanbul Kartal Gayrimenkul Yatırım Rehberi Kartal Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul’un Kartal İlçesi’nde ortalama konut satış fiyatı 2018 yılında 374 bin liradır. 100 metrekare 2+1 daire baz alındığında, Kartal satılık konut fiyatları son 15 yılda yüzde 456 artış göstermiştir. Kartal satılık konut fiyatları 2003 yılında 82 bin lira iken, 2004 yılında 90 bin lira, 2005 yılında 98 bin lira,...

Kartal Emlak Haberleri

Kartal Manzara Adalar’da 2 yıl kira garantili kampanya! Emlak
Kartal Manzara Adalar’da 2 yıl kira garantili kampanya!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. güvencesiyle Manzara Adalar’da peşin ödemede yüzde 20 indirime ve anlaşmalı bankalardan yüzde 0,79 faiz oranıyla konut kredisi avantajına ek olarak iki yıl boyunca koşulsuz kira alma fırsatı sunuluyor.

Kartal Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Kartal ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Kartal’daki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Kartal’daki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Kartal’daki en yeni konut projeleri

Kartal’da yaklaşık olarak 126 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Kartal’daki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Kartal’daki en yeni ofis projeleri

Kartal’da yaklaşık olarak 21 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Kartal’daki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Kartal’daki en yeni rezidans projeleri

Kartal’da yaklaşık olarak 80 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Kartal’daki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.