|   |  Kartal İnşaat Projeleri
 Kartal ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Kartal ilçesini favorilerinize ekleyin. Kartal İlçesini Favorilerime Ekle

Kartal Güncel İnşaat Projeleri

Kartal İnşaat Projeleri

Kartal Konut Projeleri konut projeleri
Kartal Konut Projeleri

İstanbul Kartal Konut Projeleri Gayrimenkul Yatırım Analizi Kartal Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Kartal’da 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda %317 oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 71.000 TL seviyesinde olanKartal satılık konut fiyatları,2008 yılına kadar sürekli olar...

Kartal Emlak Haberleri

Kartal Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Kartal ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Kartal’daki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Kartal’daki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Kartal’daki en yeni konut projeleri

Kartal’da yaklaşık olarak 126 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Kartal’daki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Kartal’daki en yeni ofis projeleri

Kartal’da yaklaşık olarak 21 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Kartal’daki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Kartal’daki en yeni rezidans projeleri

Kartal’da yaklaşık olarak 80 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Kartal’daki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.