|   |   | 
 İstanbul Kartal ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Kartal ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Kartal İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Kartal Güncel Rezidans Projeleri

İstanbul Kartal Rezidans Projeleri Haritası

İstanbul Kartal Rezidans Projeleri

İstanbul Kartal Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Kartal’da yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Kartal genelinde 80 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Kartal’daki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Kartal rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Kartal’da kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Kartal’da kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Kartal genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Kartal’daki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Kartal’daki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

İstanbul Kartal Emlak Haberleri

Kartal Wings'te Seyir Terası Keyfi Emlak
Kartal Wings'te Seyir Terası Keyfi

Kartal’ın iddialı projeleri arasında yer alan Kartal Wings’de çatı katları bütünüyle seyir terasları olarak tasarlandı. Kapanmaz deniz manzarasına bakan Kartal Wings’in seyir terasları, Adalar ve Marmara Denizi’ne hakim konumda bulunuyor.

İstanbul Kartal Rezidans Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer