|   | 
 İstanbul Küçükçekmece ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Küçükçekmece ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Küçükçekmece İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Küçükçekmece Güncel İnşaat Projeleri

İstanbul Küçükçekmece İnşaat Projeleri

İstanbul Küçükçekmece Konut Projeleri konut projeleri
İstanbul Küçükçekmece Konut Projeleri

İstanbul Küçükçekmece Gayrimenkul Yatırım Analizi Küçükçekmece Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Küçükçekmece’de 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 182oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 97.000 TL seviyesinde olanK...

İstanbul Küçükçekmece Emlak Haberleri

Antplato’da Hayat Başladı Emlak
Antplato’da Hayat Başladı

Ant Yapı’nın Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alan, çevre dostu olarak tasarlanan, Türkiye’deki ilk ofis projesi Antplato’da kiralamalar son hızla devam ediyor…

İstanbul Küçükçekmece Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Küçükçekmece’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Küçükçekmece’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Küçükçekmece’deki en yeni konut projeleri

Küçükçekmece’de yaklaşık olarak 64 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Küçükçekmece’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Küçükçekmece’deki en yeni ofis projeleri

Küçükçekmece’de yaklaşık olarak 8 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Küçükçekmece’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Küçükçekmece’deki en yeni rezidans projeleri

Küçükçekmece’de yaklaşık olarak 27 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Küçükçekmece’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer