|   |  Küçükçekmece İnşaat Projeleri
 Küçükçekmece ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Küçükçekmece ilçesini favorilerinize ekleyin. Küçükçekmece İlçesini Favorilerime Ekle

Küçükçekmece Güncel İnşaat Projeleri

Küçükçekmece İnşaat Projeleri

Küçükçekmece Konut Projeleri konut projeleri
Küçükçekmece Konut Projeleri

İstanbul Küçükçekmece Gayrimenkul Yatırım Rehberi Küçükçekmece Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul’un Küçükçekmece İlçesi’nde satılık konut fiyatları, 100 metrekare 2+1 örnek daire baz alındığında, son bir yılda yüzde 1,05 oranında artış gösterdi. 2018 yılında Küçükçekmece satılık konut fiyatları 261 b...

Küçükçekmece Emlak Haberleri

Tema İstanbul Bahçe’de Yaşam Başladı Emlak
Tema İstanbul Bahçe’de Yaşam Başladı

Mesa, Artaş, Kantur – Akdaş Ortak Girişimi ile Atakent’te hayata geçirilen Türkiye’nin ilk master planlı özel sektör gayrimenkul projesi Tema İstanbul’un ikinci etabı Tema İstanbul Bahçe’de teslimler başladı.

Küçükçekmece Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Küçükçekmece’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Küçükçekmece’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Küçükçekmece’deki en yeni konut projeleri

Küçükçekmece’de yaklaşık olarak 64 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Küçükçekmece’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Küçükçekmece’deki en yeni ofis projeleri

Küçükçekmece’de yaklaşık olarak 8 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Küçükçekmece’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Küçükçekmece’deki en yeni rezidans projeleri

Küçükçekmece’de yaklaşık olarak 27 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Küçükçekmece’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.