|   | 
Küçükçekmece İlçesini Favorilerime Ekle

Küçükçekmece Güncel Rezidans Projeleri

Küçükçekmece Rezidans Projeleri Haritası

Küçükçekmece Rezidans Projeleri

İstanbul Küçükçekmece Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Küçükçekmece’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Küçükçekmece genelinde 27 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Küçükçekmece’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Küçükçekmece rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Küçükçekmece’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Küçükçekmece’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Küçükçekmece genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Küçükçekmece’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Küçükçekmece’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Küçükçekmece Emlak Haberleri

Babacan Port Royal fiyatları 239 bin TL’den başlıyor Emlak
Babacan Port Royal fiyatları 239 bin TL’den başlıyor

Güvenilir ve lüks konut projelerini hayata geçirmeye devam eden Babacan Holding, ev sahibi olmayı kolaylaştıracak birbirinden özel kampanyalara imza atıyor. Bölgenin en iyi lokasyonunda yükselen ‘Babacan Port Royal’de lansman fırsatları devam ediyor. Ekim ayının sonuna kadar projeden 239 bin TL’den başlayan fiyatlarla konut sahibi olmak mümkün.

Küçükçekmece Rezidans Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer