|   |  Küçükçekmece Rezidans Projeleri
Küçükçekmece İlçesini Favorilerime Ekle

Küçükçekmece Rezidans Projeleri

Küçükçekmece Rezidans Projeleri

İstanbul Küçükçekmece Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Küçükçekmece’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Küçükçekmece genelinde 27 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Küçükçekmece’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Küçükçekmece rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Küçükçekmece’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Küçükçekmece’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Küçükçekmece genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Küçükçekmece’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Küçükçekmece’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.