|   |  Maltepe İnşaat Projeleri
 Maltepe ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Maltepe ilçesini favorilerinize ekleyin. Maltepe İlçesini Favorilerime Ekle

Maltepe Güncel İnşaat Projeleri

Maltepe İnşaat Projeleri

Maltepe Konut Projeleri konut projeleri
Maltepe Konut Projeleri

İstanbul Maltepe Gayrimenkul Yatırım Rehberi Maltepe Konut (Ev) Satış Fiyatları Maltepe ilçesi’nde satılık konut fiyatları son bir yılda yüzde 0,25 artış göstermiştir. İstanbul’un Maltepe İlçesi’nde 100 metrekare 2+1 satılık daire fiyatları, 330 bin ile 551 bin lira aralığındadır. Yıllar bazında incelendiğinde ise 2003 yılında 90 bin lira olan Maltepe satılık ev fiyatlarının, 20...

Maltepe Emlak Haberleri

Maltepe Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Maltepe ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Maltepe’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Maltepe’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Maltepe’deki en yeni konut projeleri

Maltepe’de yaklaşık olarak 65 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Maltepe’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Maltepe’deki en yeni ofis projeleri

Maltepe’de yaklaşık olarak 7 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Maltepe’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Maltepe’deki en yeni rezidans projeleri

Maltepe’de yaklaşık olarak 36 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Maltepe’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.