|   |   | 
 İstanbul Maltepe ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Maltepe ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Maltepe İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Maltepe Güncel Ofis Projeleri

İstanbul Maltepe Ofis Projeleri Haritası

İstanbul Maltepe Ofis Projeleri

İstanbul Maltepe yeni ofis projelerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Maltepe’de konut üretiminin yanı sıra ofis üretimi de artıyor ve Maltepe ofis pazarı büyümesini sürdürüyor. İlçenin genelinde 7’e yakın A sınıfı ofis projesi bulunmaktadır.

Maltepe’de ofis projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Maltepe’de kampanyalı ofis projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, girişimcilerin ve işverenlerin uygun fiyatlarla ofis sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Maltepe’de kiralık ofis fiyatları da, ofisin ilçe merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  İlçenin genelinde ofis kira fiyatlarının artış trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Maltepe’deki ofis kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise ulaşımdır.

Maltepe’deki ofis projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

İstanbul Maltepe Emlak Haberleri

Piazza’da konutların yüzde 65’i satıldı Emlak
Piazza’da konutların yüzde 65’i satıldı

Rönesans Gayrimenkul Yatırım tarafından Maltepe’de hayata geçirilen Adalar manzaralı Piazza projesinde uygulanan yüzde 5 peşinat ile 60 ay vade farksız, 120 ay yüzde 0.45 ve 240 ay yüzde 0.79 vade oranları satışlarda hareketlilik yaşanmasına sebep oldu.

İstanbul Maltepe Ofis Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer