|   |   | 
 İstanbul Maltepe ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul Maltepe ilçesini favorilerinize ekleyin. İstanbul Maltepe İlçesini Favorilerime Ekle

İstanbul Maltepe Güncel Rezidans Projeleri

İstanbul Maltepe Rezidans Projeleri Haritası

İstanbul Maltepe Rezidans Projeleri

İstanbul Maltepe Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Maltepe’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Maltepe genelinde 36 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Maltepe’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Maltepe rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Maltepe’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Maltepe’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Maltepe genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Maltepe’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Maltepe’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

İstanbul Maltepe Emlak Haberleri

Evinpark Ada & Tepe’den Babalar Günü’ne özel yüzde 10 indirim Emlak
Evinpark Ada & Tepe’den Babalar Günü’ne özel yüzde 10 indirim

Sefa İnşaat & Koyuncu İnşaat ortaklığı ile İstanbul Anadolu Yakası’nın gözde ilçesi Maltepe’de hayata geçirilen ‘Evinpark Ada & Tepe’den konut almak isteyenlere Babalar Günü’ne özel olarak yüzde 10 indirim avantajı sunuluyor. Dairelerin metrekare fiyatlarının 7 bin liradan başladığı projede yüzde 10 indirim fırsatı 17-18 Haziran tarihlerinde geçerli olacak.

İstanbul Maltepe Rezidans Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer