|   | 
 Pendik ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Pendik ilçesini favorilerinize ekleyin. Pendik İlçesini Favorilerime Ekle

Pendik Güncel İnşaat Projeleri

Pendik İnşaat Projeleri

Pendik Konut Projeleri konut projeleri
Pendik Konut Projeleri

İstanbul Pendik Gayrimenkul Yatırım Analizi Pendik Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Pendik’te 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 266oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 70.000 TL seviyesinde olanPendik satılık konut fiyatları,2008 yılına kadar sürekli olarak yü...

Pendik Emlak Haberleri

Ondörtüç Pendik'ten Kurban Bayramı'na özel kampanya Emlak
Ondörtüç Pendik'ten Kurban Bayramı'na özel kampanya

Konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için birbirinden farklı kampanyalara imza atan İnsay Yapı, Pendik'te hayata geçirdiği Ondörtüç Pendik için Kurban Bayramı'na özel ödeme kolaylığı getiriyor. Bayram boyunca Ondörtüç Pendik'ten ev sahibi olmak isteyenlere devam eden yüzde 15 indirim kampanyasının yanında ayrıca yüzde 5 bayram özel indirim fırsatı sunuyor.

Pendik Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Pendik ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Pendik’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Pendik’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Pendik’deki en yeni konut projeleri

Pendik’de yaklaşık olarak 191 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Pendik’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Pendik’deki en yeni ofis projeleri

Pendik’de yaklaşık olarak 12 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Pendik’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Pendik’deki en yeni rezidans projeleri

Pendik’de yaklaşık olarak 78 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Pendik’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer