|   |  Pendik İnşaat Projeleri
 Pendik ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Pendik ilçesini favorilerinize ekleyin. Pendik İlçesini Favorilerime Ekle

Pendik Güncel İnşaat Projeleri

Pendik İnşaat Projeleri

Pendik Konut Projeleri konut projeleri
Pendik Konut Projeleri

İstanbul Pendik Gayrimenkul Yatırım Rehberi Pendik Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul’un Pendik İlçesi’nde satılık konut fiyatları, 2018 yılında yüzde 0,37 oranında artmıştır. Pendik İlçesi’nde satılık daire fiyatları, 100 metrekare 2+1 örnek daire baz alındığında, 226 bin lira ile 377 bin lira arasında değişmektedir. Ortalama olarak Pendik satılık konut fiyatları 302 bin liradır....

Pendik Emlak Haberleri

Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi Şirket
Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi

Anadolu Yakası’nın açık hava konseptli Lens Yaşam Merkezi, 100’e yakın perakende mağazası, restoranları, kafeleri ve sosyal aktivite alanlarıyla ziyaretçilerine açık havada alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor. Açık hava yaşam merkezi dönemini başlatan Lens Yaşam, açık havada kaliteli ve sağlıklı alışverişin keyfini sunuyor.

Pendik Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Pendik ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Pendik’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Pendik’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Pendik’deki en yeni konut projeleri

Pendik’de yaklaşık olarak 191 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Pendik’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Pendik’deki en yeni ofis projeleri

Pendik’de yaklaşık olarak 12 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Pendik’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Pendik’deki en yeni rezidans projeleri

Pendik’de yaklaşık olarak 78 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Pendik’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.